Just in

511™ Slim Jeans

Just in

511™ Slim Jeans

Sale price is € 119,95
Kleur:  Native Cali - Zwart
Weinig stretch (1 tot 20%)
Gemiddelde stretch (21 tot 45%)
Taille
Lengte
Jouw maat niet te zien?
Klanten zeggen Valt groot uit
Selecteer aantal
1
Selecteer aantal
1

Gratis verzending voor Red Tab™ Members of bestellingen van meer dan € 79,99.
Verzending en retourneren

Selecteer een maat om te zien of een artikel op voorraad is in een winkel bij jou in de buurt

Over deze stijl

Onze 511™ Slim is gemaakt met Advanced Stretch voor extra rek en flexibiliteit. Hij rekt mee wanneer je ruimte nodig hebt, maar verliest zijn vorm niet door hem elke dag te dragen. Dit betekent dat je er zelfs na een lange dag op kantoor of een weekendje backpacken nog steeds presentabel uitziet en je ook zo voelt.

  • Een moderne slim met ruimte voor bewegingsvrijheid
  • Extra stretch voor een hele dag comfort
  • Slanke stijl met extra comfort
  • Een geweldig alternatief voor skinny jeans
  • Onze nieuwe en verbeterde versie van de 511™ Slim Jeans in zwart stretchdenim
  • Slank op het zitvlak en de dijen
  • Valt onder de taille; Taillehoogte vooraan: 26 cm
  • Smalle pijpen
  • Pijpwijdte: 37 cm
  • Afmetingen van taillemaat 33

De pasvorm

  • Slank op het zitvlak en de dijen
  • Valt onder de taille; Taillehoogte vooraan: 26 cm
  • Smalle pijpen
  • Pijpwijdte: 37 cm
  • Afmetingen van taillemaat 33
  • 99% katoen, 1% elastaan,Ritsgulp,5 zakken,Was je jeans maximaal eens per 10 keer dragen; dat verhoogt de levensduur en bespaart natuurlijke bronnen,Bij het wassen van je jeans\
  • binnenstebuiten wassen en drogen met soortgelijke kleuren; vloeibaar wasmiddel aangeraden,Geïmporteerd

Samenstelling en verzorging

  • 99% katoen, 1% elastaan,Ritsgulp,5 zakken,Was je jeans maximaal eens per 10 keer dragen; dat verhoogt de levensduur en bespaart natuurlijke bronnen,Bij het wassen van je jeans\
  • binnenstebuiten wassen en drogen met soortgelijke kleuren; vloeibaar wasmiddel aangeraden,Geïmporteerd

MAAK DE LOOK AF

Beoordelingen

Algemene score

4.3
2266 van de 2760 (82 %) beoordelaars bevelen dit product aan

Dit product beoordelen

Selecteer om het artikel te beoordelen met 1 ster. Hiermee open je een vragenformulier.
Selecteer om het artikel te beoordelen met 2 sterren. Hiermee open je een vragenformulier.
Selecteer om het artikel te beoordelen met 3 sterren. Hiermee open je een vragenformulier.
Selecteer om het artikel te beoordelen met 4 sterren. Hiermee open je een vragenformulier.
Selecteer om het artikel te beoordelen met 5 sterren. Hiermee open je een vragenformulier.
Voor het toevoegen van een beoordeling is een geldig e-mailadres nodig voor verificatie

Beoordelingen filteren

1 tot 10 van 4831 Beoordelingen.
1 – 10 van 4831 Beoordelingen
Beoordeling1
Gewicht100 - 109

Parfait !

3 dagen geleden
Tout est parfait : coupe, style et couleur. Un excellent choix.

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim jeans-Haley'S Comet Adv

Beoordeling1
Gewicht64 - 73

Satisfied purchase from Jamaica

3 dagen geleden
Great jean this is my 20th Pier and I've not been disappointed

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans-Sta-Dark Black

Beoordelingen2
Gewicht82 - 91

Trendy Colorway!

3 dagen geleden
Pretty Slick and comfortable fit as always! Highly recommended!

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim jeans-Haley'S Comet Adv

Beoordelingen3

.

4 dagen geleden
Amazing, I love these jeans. The best ones from the three I ordered.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans - Native Cali

Beoordelingen3

.

4 dagen geleden
Received as expected. Very good quality. .........

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim jeans - Kota Kupang Adapt

Beoordeling1

Perfect in every way

5 dagen geleden
Everybody knows 501's but 511's Are the perfect slim fit, but most importantly not tight. My new standard fit! Beautifully smart and perfectly comfortable. arrived quickly. Keep an eye our for flash sales which make these the best value jeans out there.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans-Rock Cod

Beoordeling1
Gewicht82 - 91

Levi 511 Great fit and excellent quality

7 dagen geleden
Quick delivery, nicely packaged. Jeans are a great fit, denim good quality and blue wash as expected

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans-Figure It Out Adv

Beoordeling1

Superb

7 dagen geleden
Excellent jean, will be buying in a few more colours.

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim jeans-Haley'S Comet Adv

Beoordeling1

Article de qualité

8 dagen geleden
Parfait, correspond exactement à mes attentes. Produit conforme et reçu rapidement.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans-Whatever You Like

Beoordeling1

Great Style

8 dagen geleden
This pair of jeans are the comfortable pair of pants I own. I love the fit and will be buying again.

Oorspronkelijk gepost op macys.com

1 – 10 van 4831 Beoordelingen