Dżinsy 568™ Loose Straight
Bezpłatna standardowa wysyłka dla uczestników programu Red Tab™
Wysyłka i zwrot
O tym stylu
Nasze dżinsy 568™ Loose Straight to powrót do odważnego stylu lat 90. Jak sugeruje nazwa, te dżinsy są fantastycznie niedbałe aż po same (marszczone) kostki, wywołując nieprzypadkowy efekt swobodnej nonszalancji.
- Luźny fason inspirowany stylem lat 90.
- Prosta nogawka marszcząca się na kostce
- Wykonane z klasycznego denimu bez dodatku streczu
- Luźny fason
- Materiał nierozciągliwy
- Stan na wysokości talii
- Zwężana nogawka
- Wysokość stanu z przodu: 31 cm
- Kolano: 53 cm
- Obwód nogawki u dołu: 43 cm
- Wymiary dla rozmiaru 32
- Rozporek na suwak
- 5 kieszeni
- 100% bawełna
- Dżins
- Kraj produkcji: Bangladesz
Recenzje
Zdjęcia i filmy klienta
Filtruj recenzje
Good jeans
Tak, Polecam ten produkt.
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Dark Black Worn In
Premiere commande sur le site levis
Tak, Polecam ten produkt.
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Weome To The Rodeo
Een broek voor het leven
Tak, Polecam ten produkt.
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Welcome To The Game
Great quality jeans
Tak, Polecam ten produkt.
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Baby Blue Essentials
Great Jeans!
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Welcome To The Game
Perfecto, pero algo más largo de lo habitual.
Oryginalna wiadomość opublikowana przez Zalando
comfy levisgreat jeans. so comfy and stylish ; jea
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Weome To The Rodeo
Perfect fit Jean
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Aisle Seat
Great jeans
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Welcome To The Game
568 great 90s cut
Tak, Polecam ten produkt.
Pierwotnie opublikowano w serwisie Dżinsy 568™ Loose Straight - Check The Score