Just in

511™ Slim Jeans

Just in

511™ Slim Jeans

Sale price is € 89,95
Kleur:  Nightwatch Blue Twill - Blauw
Weinig stretch (1 tot 20%)
Gemiddelde stretch (21 tot 45%)
Taille
Lengte
Jouw maat niet te zien?
Klanten zeggen Maatzuiver
Selecteer aantal
1
Selecteer aantal
1

Gratis verzending voor Red Tab™ Members of bestellingen van meer dan € 79,99.
Verzending en retourneren

Over deze stijl

Je moet deze moderne slim-fit zien als niet-zo-skinny skinny jeans. (Als je de stijl wilt, maar niet het gevoel, dan is dit een heel goed alternatief.) Onze 511™ Slim heeft een gestroomlijnde pasvorm die nauwsluitend om het zitvlak en de bovenbenen zit en is perfect gekalibreerd om overal goed bij te passen, zonder dat het lijkt alsof je er veel moeite voor hebt gedaan.

  • De ultieme slim-fit broek
  • Nauwsluitend bij het zitvlak en de bovenbenen, maar nog steeds ruim
  • Ontworpen om te passen alsof hij speciaal voor jou op maat gemaakt is
  • Afgewerkt met onze iconische ronde stiksels
  • Gemaakt van zachte, comfortabele keperstof
  • Geweven met een beetje stretch voor comfort en bewegingsvrijheid, de hele dag door
  • Volledig nauwsluitend
  • Stretch
  • Valt onder je taille
  • Slanke pijpen
  • Voorzijde: 26 cm
  • Knie: 41 cm
  • Pijpwijdte: 37 cm
  • Afmetingen gebaseerd op maat 32
  • Rits
  • Stijl met 5 zakken

De pasvorm

  • Volledig nauwsluitend
  • Stretch
  • Valt onder je taille
  • Slanke pijpen
  • Voorzijde: 26 cm
  • Knie: 41 cm
  • Pijpwijdte: 37 cm
  • Afmetingen gebaseerd op maat 32
  • Rits
  • Stijl met 5 zakken
  • 98% Katoen, 2% elastaan
  • Stretchkeper
  • Gemaakt in Bangladesh

Samenstelling en verzorging

  • 98% Katoen, 2% elastaan
  • Stretchkeper
  • Gemaakt in Bangladesh

MAAK DE LOOK AF

Beoordelingen

Algemene score

4.2
1327 van de 1636 (81 %) beoordelaars bevelen dit product aan

Dit product beoordelen

Selecteer om het artikel te beoordelen met 1 ster. Hiermee open je een vragenformulier.
Selecteer om het artikel te beoordelen met 2 sterren. Hiermee open je een vragenformulier.
Selecteer om het artikel te beoordelen met 3 sterren. Hiermee open je een vragenformulier.
Selecteer om het artikel te beoordelen met 4 sterren. Hiermee open je een vragenformulier.
Selecteer om het artikel te beoordelen met 5 sterren. Hiermee open je een vragenformulier.
Voor het toevoegen van een beoordeling is een geldig e-mailadres nodig voor verificatie

Beoordelingen filteren

1 tot 10 van 2341 Beoordelingen.
1 – 10 van 2341 Beoordelingen
Beoordeling1
Gewicht100 - 109

Parfait !

2 dagen geleden
Tout est parfait : coupe, style et couleur. Un excellent choix.

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim jeans - Haley'S Comet Adv

Beoordeling1
Gewicht64 - 73

Satisfied purchase from Jamaica

2 dagen geleden
Great jean this is my 20th Pier and I've not been disappointed

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans - Sta-Dark Black

Beoordelingen2
Gewicht82 - 91

Trendy Colorway!

2 dagen geleden
Pretty Slick and comfortable fit as always! Highly recommended!

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim jeans - Haley'S Comet Adv

Beoordelingen3

.

3 dagen geleden
Amazing, I love these jeans. The best ones from the three I ordered.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans - Native Cali

Beoordelingen3

.

3 dagen geleden
Received as expected. Very good quality. .........

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim jeans - Kota Kupang Adapt

Beoordeling1

Perfect in every way

3 dagen geleden
Everybody knows 501's but 511's Are the perfect slim fit, but most importantly not tight. My new standard fit! Beautifully smart and perfectly comfortable. arrived quickly. Keep an eye our for flash sales which make these the best value jeans out there.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans - Rock Cod

Beoordeling1
Gewicht82 - 91

Levi 511 Great fit and excellent quality

5 dagen geleden
Quick delivery, nicely packaged. Jeans are a great fit, denim good quality and blue wash as expected

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans - Figure It Out Adv

Beoordeling1

Superb

5 dagen geleden
Excellent jean, will be buying in a few more colours.

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim jeans - Haley'S Comet Adv

Beoordeling1

Article de qualité

6 dagen geleden
Parfait, correspond exactement à mes attentes. Produit conforme et reçu rapidement.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans - Whatever You Like

Beoordeling1
Gewicht73 - 82

Fantastisch

10 dagen geleden
Geweldige fitting, zowel zakelijk netjes als casual

Ja, Ik beveel dit product aan.

Oorspronkelijk gepost op 511™ Slim Jeans - Free As A Bird

1 – 10 van 2341 Beoordelingen